Koltuk ve perdeleriniz için yerinde temizlik

Koltuklarınızda kullanılan döşemelik kumaşlar; ortalama bir evde fazlasıyla kirlenmek durumunda kalır, özellikle de geniş bir aileniz varsa. Bu nedenle, koltuk döşemenizin sağlıklı bir ortama katkı yapmasını, uzun süre dayanmasını ve iyi görünmesini sağlamak istiyorsanız, düzenli bakım yapmanın yanında gerekli temizleme, yıkama işlemlerini de aksatmamalısınız.

Koltuk yıkama firmamızda koltuklarınızı güvenle temizleyebilmemiz için bize emanet edebilirsiniz. Firmamızda bu işi üstlenen personeller son derece profesyonel ve işinin uzmanıdır. Her zaman beklentilerinizin üzerinden bir sonuç çıkarmaya dair size teminat veriyoruz. Koltuklarınızı yıkamada kullandığımız teknolojik aletler ve koltuklar için kullandığımız ilaçlar sayesinde koltuklarınız aşınmadan ve yıpranmadan profesyonel bir şekilde temizliği sağlanmaktadır. Diğer firmalara göre firmamız koltuk yıkama hususunda son derece titiz ve dikkatli davranmaktadır.

Perde yıkama işleminde her perde cinsinin farklı yıkama tekniği vardır. Tesislerimizde perdelerin kumaşı kontrol edilerek hangi deterjanlar kullanılacağı nasıl bir yıkama yöntemi uygulanacağı belirlenir ve bu yöntemlerde doğrultusunda temizlik işlemleri başlar. Profesyonel ekimiz, kullandığımız teknolojik aletler ve insan sağlığına zarar vermeyen kimyasallar ile perdelerinize zarar vermeden temizlik işlemlerini gerçekleştiririz. Bu konuda firmamız son derece titiz ve dikkatli davranmaktadır.

Koltuğun kumaşına göre yıkama şekli tayin olunur. Koltuğunuz makine yardımı ile spreyleme şekilde güzelce şampuanlanır. Koltuk bir süre bekletildikten sonra fırçalanması gereken bölgeler ve lekeler fırçalanır. Şampuanlanan koltuk durulama işlemine tabii tutulur. Koltuğa gereğinden fazla su vermek koltukta leke kusmalarına, hatta sünger içerisinde küf ve kokuya neden olabilir. Koltuklarınızın kuruma süresi 8 saattir.

Yüksek ücretler ödeyerek sahip olduğunuz koltuk ve perdelerinizin temizliğini Yeni Nesil Kuru Temizleme ekibine bırakın. Gereken özen ve titizlikle siz değerli müşterilerimize üst düzey hizmetler sunmaya hazırız.

Sağlığınız için koltuk ve perdelerinize özen gösterin

+90 216 504 9898