Kadıköy kuru temizleme

Kadıköy kuru temizleme

Kadıköy kuru temizleme, hızlı, kaliteli ve zamanında  teslim avantajları ile dry yeni nesil kuru temizleme firması. Ücretsiz kapıdan kapıya teslim seçenekleriyle hem ekonomik, hem de kaliteli hizmet avantajları sunuyoruz. Kadıköy kuru temizleme  konusuna  haftanın 7 günü firmamız hizmet vermektedir.  Kuru temizleme  işleminde  ıslak dokunun zarar görmeden ve yıpranmadan temizliğini yapmaktayız. Çamaşır makineleri giysilerde su ve deterjan kullanarak ürünün yıpranmasını sağlarken, kuru temizlemede  ürün zararsız bir şekilde  temizleme işleminden  geçer. Çünkü kuru temizleme  işleminde su veya deterjan kullanılmaz.

Kuru temizleme  nedir?

Kuru temizleme nedir sorusuna verilebilecek en kısa cevap, çözücü maddeler ve buhar ile ürünlerin su, sabun kullanmadan temizlenme  yöntemine denir. Kuru temizleme eski zamanlarda tesadüfen keşfedilmiş ve bir süre sonra popüler hale gelmiştir. 1875 yılında  fransız bir kimyagerin, gazyağının kirli masa örtüsü üzerindeki lekeleri temizlediğini fark edince, bunu deneylerle destekleyerek kuru temizlemeyi bulmuştur. Bu buluş, temizlik yöntemlerinden su ve sabunu çıkarmış ve ürünlerin dokularında zarar görme olayını neredeyse bitirmiştir. O zamanlar yeni yeni duyulan bu temizleme yöntemine bir anda ilgi  artmış ve dünyanın her yerinde  kuru temizleme işlemleri hız kazanmıştır. Kuru temizleme işleminde ilk zamanlar gazyağı ve benzin kullanılmış fakat, daha sonra, benzine göre daha düşük sıcaklıklarda  parlama yapmayan retebentin ruhu kullanılmaya başlanmıştır. Retebentin ile teknolojiye hızlı bir şekilde uyum sağlayan kuru temizleme yöntemi, günümüze kadar kendini geliştirerek gelmiş ve halen popülerliğini korumaktadır.

Kadıköy kuru temizleme

Kadıköy kuru temizleme servisimizde ürünlerinizi düzenli olarak temizletmek giysileriniz açısından oldukça yararlıdır. Çünkü giysilerin dokularına yerleşmiş gizli kir ve pisliği, kuru temizleme sayesinde söküp atabilir ve bu sayede ürünleriniz ilk günkü yeni görünümüne kavuşur. Firmamız, kadıköy kuru temizleme ve  aynı zamanda, ütü, halı yıkama, yerinde  koltuk ve perde temizliği de  yapmaktadır. Uygun fiyat ve kaliteli temizlik için drynişantaşı’nı seçerek, kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz…

Kadıköy kuru temizleme telefon

Bize Yazın:

info@yeninesilkurutemizleme.com

Soru, görüş ve isteklerinizi iletişim formumuz aracılığıyla da yollayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.