Siz sevdiklerinize vakit ayırın, halılarınızı biz yıkayalım.

Halı yıkama, hem yere serilen halılarınızın hem de duvardan duvara halılarınızın temiz ve sağlıklı kalmasının en etkili yoludur.

Çok sık kullanılmayan veya insan trafiği fazla olmayan evlerde bile halılar; tozlanmaya, kirlenmeye, gıda döküntülerine, bakterilere, uçucu özellikteki organik bileşiklere ve başka pek çok zararlı maddeye sıklıkla maruz kalır.

Halıları düzenli olarak süpürmek, yüzeysel temizleme için etkili olurken, halı yüzeylerinin altında biriken zararlı maddeler ancak halı yıkanarak temizlenebilmektedir.

Düzenli halı yıkama, halıları derinlemesine temizleyerek onları uzun süreler kullanmanızı sağlamakla kalmaz, daha rahat nefes aldığınız sağlıklı bir yaşama mekanı oluşturmanızda da size yardımcı olur.

Evinizde sağlık ve ferahlığın üst düzeye çıkmasını istediğinizi biliyoruz.

Halı yıkamak, uzmanlık ve tecrübe gerektirdiği için evde yapılan halı yıkama işlemleri birçok sakıncayı da beraberinde getirdi.

Bu sakıncalardan en önemlileri, yıkama işlemi sırasında suyun eksik ya da fazla kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Söz gelimi, halı yıkama makinesiyle birlikte kullanılan suyun miktarı az olduğunda halı yıkama şampuanı, halıdan tamamen uzaklaştırılamamakta, bu da halının hem kötü kokmasına hem de daha hızlı kirlenmesine sebebiyet vermektedir.ümeyle karşı karşıya kalmaktadır.

Diğer yandan halı şampuanı durulanırken suyun fazla kullanılmasıysa, halının gereğinden fazla ıslanmasına yol açacağından, bu sefer de halı tam olarak kurutulamamakta, dolayısıyla da ıslak kalan halı, küf oluşumu veya çürümeyle karşı karşıya kalmaktadır.

Tüm bu istenmeyen durumlara yol açabilmesi ve uzman halı yıkama fabrikaları tarafından yapılan ön leke çıkarma işleminin yapılamamasından dolayı, evde yapılacak yerinde halı yıkama işlemini sadece zorunlu kaldığınızda düşünmeniz daha isabetli olacaktır.

En zor lekelere ve onlarla uğraşmaya veda edin.

Halı yıkama hizmetimizle tanışın ve bu zahmete bir son verin.

Evde halı yıkayarak kaybettiğiniz zaman ve aldığınız diğer riskler düşünüldüğünde, profesyonel hizmet veren Yeni Nesil Kuru Temizleme ile irtibata geçmeniz halı yıkama dertlerinizle kısa yoldan vedalaşmanızı sağlayacaktır.

Yeni Nesil Kuru Temizleme'nin size sağladığı profesyonel halı yıkama hizmeti ile halılarınızı temizletmekle kalmaz, aynı zamanda halılarınızdan daha uzun süreler faydalanmayı sağlarsınız.Derinlemesine halı yıkama, halınızın rengini solduran kir tabakasını uzaklaştıracağından halınızın gerçek renklerine kavuşmasına da yardımcı olmaktadır.

+90 216 504 9898